O nas

O nas

 

Stazet – części do motocykli zabytkowych MZ i SIMSON

Istniejemy na rynku od 1989 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych firm zajmujących się sprzedażą części do motorów niemieckich SIMSON i MZ. Bardzo szeroka oferta, wysoka jakość towaru, niskie ceny
i długoletnie doświadczenie szybko zaowocowały zaufaniem naszych Klientów.

Jesteśmy uznanym i bezpośrednim importerem części do SIMSONA i MZ. Importujemy je z Niemiec oraz innych państw UE wyłącznie od wiodących producentów, gwarantujących najwyższą jakość. Oferujemy korzystne ceny i funkcjonujemy jako hurtownia części do MZ i SIMSONA. Nie przeszkadza nam to jednak specjalizować się w detalicznej sprzedaży części.

Zachęcamy do dokonania zakupów w naszym sklepie online. Zapewniamy sprawne przeprowadzenie transakcji, dobre części od sprawdzonych producentów i fachową obsługę. Dzięki długoletniemu doświadczeniu
w sprzedaży, jak również w naprawie motorowerów proponujemy profesjonalne doradztwo.

Jeżeli zabytkowe motocykle niemieckie to Twoja pasja, zapraszamy do naszego sklepu!

Ci, którzy doceniają dojrzałą technologię opierającą się na klasycznej koncepcji, którzy powracają do powszedniej niezawodności połączonej ze sportowym wyglądem i niskim zużyciem paliwa, decydują się na markę SIMSON.

SIMSON nie jest drogą zabawką, którą szybko stracisz zainteresowanie. Są to pojazdy przysłowiowej niezawodności o najwyższej jakości. Wybierając motorowery marki SIMSON, wybierasz solidną jakość wykonania
i design, który szedł w parze z międzynarodowymi trendami. Częścią filozofii marki SIMSON jest podjęcie innowacyjnego ryzyka, zachowując jednocześnie sprawdzone funkcje. Posiadacze SIMSONA zaufali wydajności
i niezawodności swoich pojazdów. Celem projektantów SIMSONA nie była innowacja za wszelką cenę, a selektywne doskonalenie w połączeniu z międzynarodowymi standardami. Zakładali, że innowacja musi zawsze znaczyć większe bezpieczeństwo i lepszy komfort jazdy dla właścicieli tych motorowerów, który jednak nie wiąże się ze wzrastającą ceną. Do największych walorów pojazdów jednośladowych SIMSON należą:
elegancja i celowość przeznaczenia
niewielki zakres wykonywania czynności obsługowych i konstrukcja ułatwiająca naprawy
niskie koszty użytkowania
uniwersalny asortyment części

Zalety naszego sklepu online to:

Dobre części do motocykli

Stazet to bezpośredni importer części do SIMSONA i MZ z Niemiec oraz innych krajów UE. Współpracujemy tylko z wiodącymi producentami.

Hurtowa i detaliczna sprzedaż

Dla naszych Klientów mamy zawsze najlepsze ceny. Działamy jako hurtownia części do MZ
i SIMSONA, a także oferujemy sprzedaż detaliczną.

Fachowe i profesjonalne doradztwo

Jesteśmy miłośnikami zabytkowych motocykli, ponadto prowadząc sklep, zdobyliśmy duże doświadczenie w sprzedaży. Zawsze służymy profesjonalną pomocą.

Szybkie i bezpieczne zakupy

Nasz sklep z częściami do MZ i SIMSONA to miejsce, w którym bez problemu zakupisz wszystko, czego potrzebujesz. Stawiamy na bezpieczne zakupy, a szybkość transakcji jest dla nas priorytetem.


Nasze motory

Handlujemy częściami firm: